Przeskocz do treści

Członkowie

L.p. Nazwisko i imię CIH E-mail / Gatunki w hodowli
1. Bach Justyna B – 136 papugihodowla@wp.pl

 

 

gatunki w hodowli:  amazonka niebieskoczelna, kakadu salomońskie, kakadu sinookie, barwinka białobrzucha, senegalka afrykańskia, rudosterka czerwonobrzucha, mnicha nizinna, nimfa, amadyna wspaniała

2. Banasiewicz Robert B – 071 banasiewicz.rob@gmail.com

 

 

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe

3. Borocki Wojciech B - 003 borockiw@poczta.onet.pl
4. Brodacki Robert B - 063 czarny-r@tlen.pl
5. Domaszk Krystian D - 075 kry-dom@wp.pl

 

 

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe

6. Gajewski Stefan G - 030 s.gajewski4@onet.pl
7. Gibas Marian G - 107 fater007@wp.pl

 

 

gatunki w hodowli: aleksandretta chińska

8. Kuchta Józef K - 019 canaris1@poczta.onet.pl

 

 

gatunki w hodowli: aleksandretta śliwogłowa

9. Kupczyk Zuzanna K - 309  
10. Lipski Michał L - 008 lipskimichal@gmail.com

 

 

gatunki w hodowli: ara ararauna, kakadu salomońska, żako kongijskie, amazonka niebieskoczelna, nimfa, lorysa tęczowa, aleksandretta chińska, konura słoneczna, amadyna wspaniała, zeberka, mewka japońska

11. Melcer Ireneusz M - 148 dendrom@dendrom.pl
12. MJ M - 162  

13.

Mohr Ryszard

M - 161

mohr.ryszard@wp.pl

14.

Muttke Błażej

M - 070

bmuttke@wp.pl

15.

Noetzel Janusz

N - 006

monikanoetzel@o2.pl

16.

Potrykus Andrzej 

P - 164

eltrimuslugi@gmail.com

 

gatunki w hodowli: łąkówki wspaniałe, łąkówki turkusowe, łąkówki liliowe, aleksandretty chińskie, aleksandretty obrożne, papugi królewskie (szkarłatki), rozelle królewskie, rozelle białolice, świergotki seledynowe orange, nimfy albino, białogłowe, lutino i standard, papużki faliste, papużki faliste tęczowe

17. Różycki Mieczysław R - 040

mieczyslawrozyckimikolajki@wp.pl

18. Sabatowski Wojciech S- 295

wojciech-sabatowski@wp.pl

19. Siemaszko Wojciech S - 115 discus020@o2.pl
20. Stachowiak Maciej S - 253 m.stachowiak@rabo.com.pl
21. Święcki Waldemar S - 254 waldemar.swiecki@onet.pl

 

 

gatunki w hodowli: kanarki, amadyny wspaniałe

22. Turowski Waldemar T - 007 wturowski@wp.pl

 

 

gatunki w hodowli: księżniczka walli, aleksandretta śliwogłowa, szkarłatka, świergotka seledynowa, świergotka czarnogłowa, konura słoneczna, bażanty, pawie, kury ozdobne, perlice

23. Walewski Grzegorz W - 011 walewskig@op.pl
24. Woźniak Włodzimierz W - 136