Przeskocz do treści

Członkowie

L.p. Nazwisko i imię CIH E-mail / Gatunki w hodowli
1. Bach Justyna B – 136
2. Banasiewicz Robert B – 071 banasiewicz.rob@gmail.com

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe

3. Borocki Wojciech B - 003 borockiw@poczta.onet.pl
4. Brodacki Robert B - 063 czarny-r@tlen.pl
5. Domaszk Krystian D - 075 kry-dom@wp.pl

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe

6. Gajewski Stefan G - 030 s.gajewski4@onet.pl
7. Gibas Marian G - 107 fater007@wp.pl

gatunki w hodowli: aleksandretta chińska

8. Kuchta Józef K - 019 canaris1@poczta.onet.pl

gatunki w hodowli: łąkówka wspaniała, aleksandretta śliwogłowa, szkarłatka

9. Kupczyk Zuzanna K - 309
10. Lipski Michał L - 008 lipskimichal@gmail.com

gatunki w hodowli: ara ararauna, kakadu salomońska, żako kongijskie, amazonka niebieskoczelna, nimfa, lorysa tęczowa, aleksandretta chińska, afrykanka kongijska, konura słoneczna

11. Melcer Ireneusz M - 148 dendrom@dendrom.pl
12. Muttke Błażej M - 070 bmuttke@wp.pl
13. Noetzel Janusz N - 006 monikanoetzel@o2.pl
14. Potrykus Andrzej P - 164 eltrimuslugi@gmail.com

gatunki w hodowli: łąkówki wspaniałe, łąkówki turkusowe, łąkówki liliowe, aleksandretty chińskie, aleksandretty obrożne, papugi królewskie (szkarłatki), rozelle królewskie, rozelle białolice, świergotki seledynowe orange, nimfy albino, białogłowe, lutino i standard, papużki faliste, papużki faliste tęczowe

15. Różycki Mieczysław R - 040  mieczyslawrozyckimikolajki@wp.pl
16. Stachowiak Maciej S - 253 m.stachowiak@rabo.com.pl
17. Święcki Waldemar S - 254 waldemar.swiecki@onet.pl

gatunki w hodowli: kanarki, amadyny wspaniałe

18. Turowski Waldemar T - 007 wturowski@wp.pl

gatunki w hodowli: księżniczka walli, aleksandretta śliwogłowa, szkarłatka, świergotka seledynowa, świergotka czarnogłowa, konura słoneczna, bażanty, pawie, kury ozdobne, perlice

19. Walewski Grzegorz W - 011 walewskig@op.pl
20. Woźny Ryszard W - 084  ryszard.woznysopot@gmail.com

gatunki w hodowli: papużka falista