Przeskocz do treści

Członkowie

L.p. Nazwisko i imię CIH E-mail / Gatunki w hodowli
1. Kubiak Justyna (Bach) B – 136 hodowlamalutek99@gmail.com

 

gatunki w hodowli: ary araruany, ary sewery, ary marakany, ary żółtoszyje, amazonki niebieskoczelne, piony niebieskogłowe, lory wielkie, kakadu różowe, afrykanki kongijskie, afrykanki senegalskie, rudosterki zielonolice, rudosterki czerwonobrzuche, rudosterki błękitnoszyje, mnichy nizinne, nimfy, papużki faliste, amadyny wspaniałe, barwinki białobrzuche, barwinki czarnogłowe, konury słoneczne, konury czerwonogardłe

2. Banasiewicz Robert B – 071 banasiewicz.rob@gmail.com

 

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe

3. Borocki Wojciech B - 003 borockiw@poczta.onet.pl
4. Brodacki Robert B - 063 czarny-r@tlen.pl
5. Domaszk Krystian D - 075 kry-dom@wp.pl

 

gatunki w hodowli: kanarki wodnotokowe, papuzik forbesa, gil meksykański, czyżyk czerwony, astryld trzcinowy, astryld pomarańczowolicy, czyżyk zwyczajny, dzwoniec zwyczajny, szczygieł zwyczajny, kulczyk zwyczajny, makolągwa zwyczajna, słowik chiński, szary śpiewak

6. Gajewski Stefan G - 030 s.gajewski4@onet.pl
7. Gibas Marian G - 107 fater007@wp.pl

 

gatunki w hodowli: aleksandretta chińska

8. Kuchta Józef K - 019 canaris1@poczta.onet.pl

 

gatunki w hodowli: aleksandretta śliwogłowa

9. Kupczyk Zuzanna K - 309  
10. Lipski Michał L - 008

lipskimichal@gmail.com

gatunki w hodowli: ara ararauna, kakadu salomońska, kakadu różowa, żako kongijskie, amazonka niebieskoczelna, lorysa tęczowa, konura słoneczna, rudosterka czerwonobrzucha, amadyna wspaniała

11. Melcer Ireneusz M - 148 dendrom@dendrom.pl
12. MJ M - 162  

13.

Mohr Ryszard

M - 161

mohr.ryszard@wp.pl

14.

Muttke Błażej

M - 070

bmuttke@wp.pl

15.

Noetzel Janusz

N - 006

monikanoetzel@o2.pl

16.

Potrykus Andrzej 

P - 164

eltrimuslugi@gmail.com

 

gatunki w hodowli: łąkówki wspaniałe, łąkówki turkusowe, łąkówki liliowe, aleksandretty chińskie, aleksandretty obrożne, papugi królewskie (szkarłatki), rozelle królewskie, rozelle białolice, świergotki seledynowe orange, nimfy albino, białogłowe, lutino i standard, papużki faliste, papużki faliste tęczowe

17. Różycki Mieczysław R - 040

mieczyslawrozyckimikolajki@wp.pl

18. Sabatowski Wojciech S- 295

wojciech-sabatowski@wp.pl

19. Siemaszko Wojciech S - 115 discus020@o2.pl
20. Stachowiak Maciej S - 253 m.stachowiak@rabo.com.pl
21. Święcki Waldemar S - 254 waldemar.swiecki@onet.pl

 

 

gatunki w hodowli: kanarki, amadyny wspaniałe

22. Turowski Waldemar T - 007 wturowski@wp.pl

 

 

gatunki w hodowli: księżniczka walli, aleksandretta śliwogłowa, szkarłatka, świergotka seledynowa, świergotka czarnogłowa, konura słoneczna, bażanty, pawie, kury ozdobne, perlice

23. Walewski Grzegorz W - 011 walewskig@op.pl
24. Woźniak Włodzimierz W - 136