Przeskocz do treści

Targi Animal Baltic

W niedzielę, 22 kwietnia 2018 r, członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych "ASTRYLD" wzięli udział w targach zoologicznych Animal Baltic w Gdańsku. Pokazaliśmy ponad 60 ptaków z 16 gatunków (3 rasy kanarków, 3 gatunki egzotyki, 8 gat. papug, 2 gat.  szpakowatych oraz 1 gat. turakowatych ). Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem co sprzyjało propagowaniu hodowli różnych gatunków ptaków.

Udział w Targach uważamy za udany a zebrane doświadczenia i kontakty z hodowcami oraz producentami akcesoriów  i karm pozwolą nam w kolejnych latach rozwijać naszą działalność. Cieszy nas fakt, że coraz więcej młodych ludzi wykazywało zainteresowanie hodowlą papug czy ptaków egzotyczny co może wpłynąć również na rozwój naszego Stowarzyszenia.

Jednocześnie udział w targach stał się miejscem promocji nowej planowanej imprezy organizowanej przez firmę Dendrom przy udziale naszego Stowarzyszenia - I Pomorskiej Wystawy Papug i Ptaków Egzotycznych w Redzie  dnia 26 maja 2018 r. w godz. 11-18.

Poniżej krótka fotorelacja.